Dane teleadresowe Leśnictw Dane teleadresowe Leśnictw

Leśnictwo Bielanka

Leśniczy - Kazimierz Baldowski Podleśniczy - Jerzy Jantas
+48 18 35 26 739

Adres:

Bielanka 1

38-311 Szymbark

Kontakt:

Kazimierz Baldowski   kom: 509 892 939

e-mail: kazimierz.baldowski@krakow.lasy.gov.pl

Jerzy Jantas  kom 500 001 631

e-mail: jerzy.jantas@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Ropa

Leśniczy - mgr inż. Adam Durkot Podleśniczy - mgr inż. Bogdan Zieliński
+48 18 35 34 112

Adres:

Ropa 86

38-312 Ropa

Kontakt:

Adam Durkot - 509 903 084

e-mail: adam.durkot@krakow.lasy.gov.pl

Bogdan Zieliński - 509 398 241

e-mail: bogdan.zielinski@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Uście Gorlickie

Podleśniczy - mgr inż.Rafał Gwizdak
+48 18 35 34 866

Adres:

Uście Gorlickie 168

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Rafał Gwizdak - 509 398 244

e-mail: rafal.gwizdak@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Hańczowa

Leśniczy - mgr inż. Jarosław Branas Podleśniczy - Mateusz Święs
+48 18 35 32 006

Adres:

Hańczowa 70

38-316 Wysowa Zdrój

Kontakt:

Jarosław Branas - 509 398 231

e-mail: jaroslaw.branas@krakow.lasy.gov.pl

Mateusz Święs - 530 819 282

e-mail: mateusz.swies@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Wysowa

Leśniczy - Roman Bartko Podleśniczy - Marek Kłapacz
+48 18 35 32 064

Adres:

Wysowa-Zdrój 91

38-316 Wysowa-Zdrój

Kontakt:

Roman Bartko - 509 398 234

e-mail: roman.bartko@krakow.lasy.gov.pl

Marek Kłapacz - 509 398 242

e-mail: marek.klapacz@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Brunary

Leśniczy - mgr inż. Marek Topór Podleśniczy - Jan Trojanowicz Podleśniczy - Kazimierz Dyląg
+48 18 35 16 202

Adres:

Śnietnica 1

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Marek Topór - 509 907 129

e-mail: marek.topor@krakow.lasy.gov.pl

Jan Trojanowicz - 509 906 938

e-mail: jan.trojanowicz@krakow.lasy.gov.pl

Kazimierz Dyląg - 502 082 173

e-mail: kazimierz.dylag@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Stawisza

Leśniczy - Wiesław Plata Podleśniczy - Jan Halczak
+48 18 35 16 485

Adres:

Śnietnica 64

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Wiesław Plata - 509 906 861

e-mail: wieslaw.plata@krakow.lasy.gov.pl

Jan Halczak - 509 906 937

e-mail: jan.halczak@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Izby

Leśniczy - mgr inż. Karol Taszakowski Podleśniczy - Marek Koszyk
+48 18 35 16 208

Adres:

Izby 5

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Karol Taszakowski - 509 398 245

e-mail: karol.taszakowski@krakow.lasy.gov.pl

Marek Koszyk - 509 398 243

e-mail: marek.koszyk@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Kwiatoń

Leśniczy - Adam Maczuga Podleśniczy - Andrzej Kita
+48 18 35 16 018

Adres:

Uście Gorlickie 98

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Adam Maczuga - 501 403 796

e-mail: adam.maczuga@krakow.lasy.gov.pl

Andrzej Kita - 509 398 246

e-mail: andrzej.kita@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Magura

Leśniczy - Kazimierz Koszyk Podleśniczy - Roman Kita
+48 18 35 10 004

Adres:

Gładyszów 13

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Kazimierz Koszyk - 509 398 232

e-mail: kazimierz.koszyk@krakow.lasy.gov.pl

Roman Kita - 509 398 240

e-mail: roman.kita@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Szymbark

Leśniczy - mgr inż. Bohdan Szmigielski Podleśniczy - Andrzej Cetnarowski
+48 18 35 13 470

Adres:

Szymbark 441

38-311 Szymbark

Kontakt:

Bohdan Szmigielski - 509 398 235

e-mail: bohdan.szmigielski@krakow.lasy.gov.pl

Andrzej Cetnarowski - 509 907 103

e-mail: andrzej.cetnarowski@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Regetów

Leśniczy - Eugeniusz Czuchta Podleśniczy - Marek Szarawara
+48 18 35 10 005

Adres:

Zdynia 53

38-315 Uście Gorlickie

Kontakt:

Eugeniusz Czuchta - 509 398 233

e-mail: eugeniusz.czuchta@krakow.lasy.gov.pl

Marek Szarawara - 509 398 229

e-mail: marek.szarawara@krakow.lasy.gov.pl

Leśnictwo Ropki

Leśniczy - Łucjan Sowa Podleśniczy - Janusz Dudka
+48 18 35 30 033

Adres:

Hańczowa 70

38-316 Wysowa- Zdrój

Kontakt:

Łucjan Sowa - 509 892 959

e-mail: lucjan.sowa@krakow.lasy.gov.pl

Janusz Dudka - 509 907 036

e-mail: janusz.dudka@krakow.lasy.gov.pl